Bijlage 3: Staat van Reserves en voorzieningen
2027 Staat van reserves en voorzieningen | |||||
Naam reserve/voorziening | Saldo op | Vermeerderingen | Verminderingen | Saldo op | |
31-12-2026 | 2027 | 2027 | 31-12-2027 | ||
Rubriek A: Reserves Algemene dienst | |||||
10001 | Algemene reserve | 1.689.000 | 0 | 0 | 1.689.000 |
30084 | Algemene reserve vrij besteedbaar | 8.691.241 | 800.000 | 680.000 | 8.811.241 |
11001 | Rekeningsaldo | 0 | 0 | 0 | 0 |
SUBTOTAAL ALGEMENE RESERVE | 10.380.241 | 800.000 | 680.000 | 10.500.241 | |
Rubriek B: Bestemmingsreserves | |||||
30020 | Investeringsreserve | 3.180.717 | 0 | 367.656 | 2.813.061 |
30034 | Res dek. kaplst. overkapping begraafplaats | 26.935 | 0 | 2.007 | 24.928 |
30037 | Res dek. kaplst. Raadhuisplein econ. nut | 126.108 | 0 | 15.764 | 110.344 |
30041 | Res dek. kaplst. verkeersmaatregelen | 323.300 | 0 | 8.100 | 315.200 |
30043 | Res dek. kaplst. huisvesting gemeentehuis | 427.978 | 0 | 103.088 | 324.890 |
30062 | Res Gezondheid en Preventie | 784.749 | 0 | 0 | 784.749 |
30063 | Res dek. kaplst. zonnepanelen 2013 | 47.344 | 0 | 2.631 | 44.713 |
30066 | Res Organisatie | 602.065 | 0 | 0 | 602.065 |
30078 | Res dek. kaplst. 't Spick tbv dagopvang | 36.306 | 0 | 1.250 | 35.056 |
30079 | Res dek. kaplst. verv. openb. verlichting | 313.596 | 0 | 24.882 | 288.714 |
30081 | Res Duurzaamheid | 244.011 | 180.020 | 0 | 424.030 |
30082 | Res Gemeenschapsinitiatieven | 96.336 | 0 | 75.783 | 20.553 |
30083 | Res Ontheemden | 3.023.714 | 0 | 968.044 | 2.055.670 |
30085 | Res Draaksteken en ECR | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30086 | Res Regio Deal en Reg. investeringsagenda | 305.577 | 0 | 82.402 | 223.176 |
30088 | Res uitvoering economische visie | 50.000 | 0 | 50.000 | 0 |
30089 | Res dek. kaplst. IKC Beesel | 2.100.000 | 0 | 0 | 2.100.000 |
30090 | Res Strategische Verwervingen | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30091 | Woningbouwfonds | 609.000 | 0 | 130.000 | 479.000 |
SUBTOTAAL BESTEMMINGSRESERVES | 12.797.735 | 180.020 | 1.831.607 | 11.146.148 | |
SUBTOTAAL RESERVES | 23.177.976 | 980.020 | 2.511.607 | 21.646.389 | |
Rubriek C: Voorzieningen | |||||
Voorzieningen voor onderhoud | |||||
40001 | Gemeentelijke begraafplaatsen | 12.372 | 756 | 308 | 12.820 |
40003 | OH gemeentehuis | 410.543 | 55.620 | 149.125 | 317.038 |
40004 | OH sporthal De Schans | 423.770 | 50.760 | 68.472 | 406.058 |
40009 | OH gymzaal Beesel | 115.512 | 4.428 | 68.303 | 51.637 |
40010 | OH gymzaal Offenbeek | 108.698 | 8.100 | 9.662 | 107.136 |
40005 | OH brandweergarage | 46.259 | 3.780 | 3.539 | 46.500 |
40007 | OH gemeenteloods | 109.233 | 19.656 | 62.016 | 66.873 |
40008 | OH gebouwtje milieupark | 9.673 | 940 | 3.741 | 6.872 |
40013 | OH gemeenschapshuis De schakel | 398.704 | 32.400 | 16.168 | 414.936 |
40014 | OH buitensportaccommodaties | 33.373 | 12.500 | 16.000 | 29.873 |
40017 | OH wegen | 0 | 0 | 0 | 0 |
40019 | OH molen de Grauwe Beer | 16.767 | 12.096 | 6.366 | 22.497 |
40020 | OH Vleermuistoren | 1.517 | 216 | 110 | 1.623 |
Egalisatievoorzieningen | |||||
42011 | Afvalstoffenheffing | 681.663 | 0 | 142.797 | 538.866 |
42012 | Rioolrecht | 2.981.039 | 0 | 135.304 | 2.845.735 |
Diversen | |||||
41001 | Pensioenen wethouders | 2.108.181 | 74.214 | 115.000 | 2.067.395 |
41003 | Voorz. voormalig personeel en bestuurder | 0 | 0 | 0 | 0 |
41005 | Voorz. Verlof | 195.840 | 0 | 0 | 195.840 |
41006 | Voorz. Regeling Vervroegde Uittreding (RVU) | 37.200 | 0 | 0 | 37.200 |
SUBTOTAAL VOORZIENINGEN | 7.690.343 | 275.466 | 796.911 | 7.168.898 | |
TOTAAL RESERVES EN VOORZIENINGEN | 30.868.320 | 1.255.486 | 3.308.518 | 28.815.288 | |
2028 Staat van reserves en voorzieningen | |||||
Naam reserve/voorziening | Saldo op | Vermeerderingen | Verminderingen | Saldo op | |
31-12-2027 | 2028 | 2028 | 31-12-2028 | ||
Rubriek A: Reserves Algemene dienst | |||||
10001 | Algemene reserve | 1.689.000 | 0 | 0 | 1.689.000 |
30084 | Algemene reserve vrij besteedbaar | 8.811.241 | 0 | 480.000 | 8.331.241 |
11001 | Rekeningsaldo | 0 | 0 | 0 | 0 |
SUBTOTAAL ALGEMENE RESERVE | 10.500.241 | 0 | 480.000 | 10.020.241 | |
Rubriek B: Bestemmingsreserves | |||||
30020 | Investeringsreserve | 2.813.061 | 0 | 100.000 | 2.713.061 |
30034 | Res dek. kaplst. overkapping begraafplaats | 24.928 | 0 | 2.007 | 22.921 |
30037 | Res dek. kaplst. Raadhuisplein econ. nut | 110.344 | 0 | 15.764 | 94.580 |
30041 | Res dek. kaplst. verkeersmaatregelen | 315.200 | 0 | 8.100 | 307.100 |
30043 | Res dek. kaplst. huisvesting gemeentehuis | 324.890 | 0 | 103.088 | 221.802 |
30062 | Res Gezondheid en Preventie | 784.749 | 9.130 | 0 | 793.879 |
30063 | Res dek. kaplst. zonnepanelen 2013 | 44.713 | 0 | 2.631 | 42.082 |
30066 | Res Organisatie | 602.065 | 0 | 0 | 602.065 |
30078 | Res dek. kaplst. 't Spick tbv dagopvang | 35.056 | 0 | 1.250 | 33.806 |
30079 | Res dek. kaplst. verv. openb. verlichting | 288.714 | 0 | 24.882 | 263.832 |
30081 | Res Duurzaamheid | 424.030 | 0 | 98.747 | 325.283 |
30082 | Res Gemeenschapsinitiatieven | 20.553 | 0 | 20.553 | 0 |
30083 | Res Ontheemden | 2.055.670 | 0 | 78.838 | 1.976.832 |
30085 | Res Draaksteken en ECR | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30086 | Res Regio Deal en Reg. investeringsagenda | 223.176 | 0 | 65.793 | 157.383 |
30088 | Res uitvoering economische visie | 0 | 0 | 0 | 0 |
30089 | Res dek. kaplst. IKC Beesel | 2.100.000 | 0 | 67.100 | 2.032.900 |
30090 | Res Strategische Verwervingen | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30091 | Woningbouwfonds | 479.000 | 0 | 0 | 479.000 |
SUBTOTAAL BESTEMMINGSRESERVES | 11.146.148 | 9.130 | 588.753 | 10.566.525 | |
SUBTOTAAL RESERVES | 21.646.389 | 9.130 | 1.068.753 | 20.586.766 | |
Rubriek C: Voorzieningen | |||||
Voorzieningen voor onderhoud | |||||
40001 | Gemeentelijke begraafplaatsen | 12.820 | 756 | 193 | 13.383 |
40003 | OH gemeentehuis | 317.038 | 55.620 | 151.679 | 220.979 |
40004 | OH sporthal De Schans | 406.058 | 50.760 | 54.839 | 401.979 |
40009 | OH gymzaal Beesel | 51.637 | 4.428 | 1.635 | 54.430 |
40010 | OH gymzaal Offenbeek | 107.136 | 8.100 | 25.878 | 89.358 |
40005 | OH brandweergarage | 46.500 | 3.780 | 5.374 | 44.906 |
40007 | OH gemeenteloods | 66.873 | 19.656 | 2.935 | 83.594 |
40008 | OH gebouwtje milieupark | 6.872 | 940 | 165 | 7.647 |
40013 | OH gemeenschapshuis De schakel | 414.936 | 32.400 | 10.201 | 437.135 |
40014 | OH buitensportaccommodaties | 29.873 | 12.500 | 16.000 | 26.373 |
40017 | OH wegen | 0 | 0 | 0 | 0 |
40019 | OH molen de Grauwe Beer | 22.497 | 12.096 | 7.850 | 26.743 |
40020 | OH Vleermuistoren | 1.623 | 216 | 110 | 1.729 |
Egalisatievoorzieningen | |||||
42011 | Afvalstoffenheffing | 538.866 | 0 | 123.929 | 414.937 |
42012 | Rioolrecht | 2.845.735 | 0 | 242.562 | 2.603.173 |
Diversen | |||||
41001 | Pensioenen wethouders | 2.067.395 | 74.214 | 115.000 | 2.026.609 |
41003 | Voorz. voormalig personeel en bestuurder | 0 | 0 | 0 | 0 |
41005 | Voorz. Verlof | 195.840 | 0 | 0 | 195.840 |
41006 | Voorz. Regeling Vervroegde Uittreding (RVU) | 37.200 | 0 | 0 | 37.200 |
SUBTOTAAL VOORZIENINGEN | 7.168.898 | 275.466 | 758.350 | 6.686.014 | |
TOTAAL RESERVES EN VOORZIENINGEN | 28.815.288 | 284.596 | 1.827.102 | 27.272.781 | |
2029 Staat van reserves en voorzieningen | |||||
Naam reserve/voorziening | Saldo op | Vermeerderingen | Verminderingen | Saldo op | |
31-12-2028 | 2029 | 2029 | 31-12-2029 | ||
Rubriek A: Reserves Algemene dienst | |||||
10001 | Algemene reserve | 1.689.000 | 0 | 0 | 1.689.000 |
30084 | Algemene reserve vrij besteedbaar | 8.331.241 | 0 | 480.000 | 7.851.241 |
11001 | Rekeningsaldo | 0 | 0 | 0 | 0 |
SUBTOTAAL ALGEMENE RESERVE | 10.020.241 | 0 | 480.000 | 9.540.241 | |
Rubriek B: Bestemmingsreserves | |||||
30020 | Investeringsreserve | 2.713.061 | 0 | 0 | 2.713.062 |
30034 | Res dek. kaplst. overkapping begraafplaats | 22.921 | 0 | 2.007 | 20.914 |
30037 | Res dek. kaplst. Raadhuisplein econ. nut | 94.580 | 0 | 15.764 | 78.816 |
30041 | Res dek. kaplst. verkeersmaatregelen | 307.100 | 0 | 8.100 | 299.000 |
30043 | Res dek. kaplst. huisvesting gemeentehuis | 221.802 | 0 | 103.088 | 118.714 |
30062 | Res Gezondheid en Preventie | 793.879 | 0 | 0 | 793.879 |
30063 | Res dek. kaplst. zonnepanelen 2013 | 42.082 | 0 | 2.631 | 39.451 |
30066 | Res Organisatie | 602.065 | 0 | 0 | 602.065 |
30078 | Res dek. kaplst. 't Spick tbv dagopvang | 33.806 | 0 | 1.250 | 32.556 |
30079 | Res dek. kaplst. verv. openb. verlichting | 263.832 | 0 | 24.882 | 238.950 |
30081 | Res Duurzaamheid | 325.283 | 104.043 | 0 | 429.326 |
30082 | Res Gemeenschapsinitiatieven | 0 | 0 | 0 | 0 |
30083 | Res Ontheemden | 1.976.832 | 0 | 78.838 | 1.897.994 |
30085 | Res Draaksteken en ECR | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30086 | Res Regio Deal en Reg. investeringsagenda | 157.383 | 0 | 0 | 157.383 |
30088 | Res uitvoering economische visie | 0 | 0 | 0 | 0 |
30089 | Res dek. kaplst. IKC Beesel | 2.032.900 | 0 | 67.100 | 1.965.801 |
30090 | Res Strategische Verwervingen | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30091 | Woningbouwfonds | 479.000 | 0 | 0 | 479.000 |
SUBTOTAAL BESTEMMINGSRESERVES | 10.566.525 | 104.043 | 303.660 | 10.366.910 | |
SUBTOTAAL RESERVES | 20.586.766 | 104.043 | 783.660 | 19.907.151 | |
Rubriek C: Voorzieningen | |||||
Voorzieningen voor onderhoud | |||||
40001 | Gemeentelijke begraafplaatsen | 13.383 | 756 | 7.700 | 6.439 |
40003 | OH gemeentehuis | 220.979 | 55.620 | 57.096 | 219.503 |
40004 | OH sporthal De Schans | 401.979 | 50.760 | 23.195 | 429.544 |
40009 | OH gymzaal Beesel | 54.430 | 4.428 | 330 | 58.528 |
40010 | OH gymzaal Offenbeek | 89.358 | 8.100 | 7.260 | 90.198 |
40005 | OH brandweergarage | 44.906 | 3.780 | 15.621 | 33.065 |
40007 | OH gemeenteloods | 83.594 | 19.656 | 62.378 | 40.872 |
40008 | OH gebouwtje milieupark | 7.647 | 940 | 5.091 | 3.496 |
40013 | OH gemeenschapshuis De schakel | 437.135 | 32.400 | 4.986 | 464.549 |
40014 | OH buitensportaccommodaties | 26.373 | 12.500 | 0 | 38.873 |
40017 | OH wegen | 0 | 0 | 0 | 0 |
40019 | OH molen de Grauwe Beer | 26.743 | 12.096 | 3.254 | 35.585 |
40020 | OH Vleermuistoren | 1.729 | 216 | 110 | 1.835 |
Egalisatievoorzieningen | |||||
42011 | Afvalstoffenheffing | 414.937 | 0 | 213.109 | 201.828 |
42012 | Rioolrecht | 2.603.173 | 0 | 196.828 | 2.406.344 |
Diversen | |||||
41001 | Pensioenen wethouders | 2.026.609 | 74.214 | 115.000 | 1.985.823 |
41003 | Voorz. voormalig personeel en bestuurder | 0 | 0 | 0 | 0 |
41005 | Voorz. Verlof | 195.840 | 0 | 0 | 195.840 |
41006 | Voorz. Regeling Vervroegde Uittreding (RVU) | 37.200 | 0 | 0 | 37.200 |
SUBTOTAAL VOORZIENINGEN | 6.686.014 | 275.466 | 711.958 | 6.249.522 | |
TOTAAL RESERVES EN VOORZIENINGEN | 27.272.781 | 379.509 | 1.495.618 | 26.156.674 | |
2030 Staat van reserves en voorzieningen | |||||
Naam reserve/voorziening | Saldo op | Vermeerderingen | Verminderingen | Saldo op | |
31-12-2029 | 2030 | 2030 | 31-12-2030 | ||
Rubriek A: Reserves Algemene dienst | |||||
10001 | Algemene reserve | 1.689.000 | 0 | 0 | 1.689.000 |
30084 | Algemene reserve vrij besteedbaar | 7.851.241 | 0 | 400.000 | 7.451.241 |
11001 | Rekeningsaldo | 0 | 0 | 0 | 0 |
SUBTOTAAL ALGEMENE RESERVE | 9.540.241 | 0 | 400.000 | 9.140.241 | |
Rubriek B: Bestemmingsreserves | |||||
30020 | Investeringsreserve | 2.713.062 | 0 | 0 | 2.713.064 |
30034 | Res dek. kaplst. overkapping begraafplaats | 20.914 | 0 | 2.007 | 18.907 |
30037 | Res dek. kaplst. Raadhuisplein econ. nut | 78.816 | 0 | 15.764 | 63.052 |
30041 | Res dek. kaplst. verkeersmaatregelen | 299.000 | 0 | 8.100 | 290.900 |
30043 | Res dek. kaplst. huisvesting gemeentehuis | 118.714 | 0 | 103.088 | 15.626 |
30062 | Res Gezondheid en Preventie | 793.879 | 0 | 0 | 793.879 |
30063 | Res dek. kaplst. zonnepanelen 2013 | 39.451 | 0 | 2.631 | 36.820 |
30066 | Res Organisatie | 602.065 | 0 | 0 | 602.065 |
30078 | Res dek. kaplst. 't Spick tbv dagopvang | 32.556 | 0 | 1.250 | 31.306 |
30079 | Res dek. kaplst. verv. openb. verlichting | 238.950 | 0 | 24.882 | 214.067 |
30081 | Res Duurzaamheid | 429.326 | 97.251 | 0 | 526.578 |
30082 | Res Gemeenschapsinitiatieven | 0 | 0 | 0 | 0 |
30083 | Res Ontheemden | 1.897.994 | 0 | 78.838 | 1.819.156 |
30085 | Res Draaksteken en ECR | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30086 | Res Regio Deal en Reg. investeringsagenda | 157.383 | 0 | 0 | 157.383 |
30088 | Res uitvoering economische visie | 0 | 0 | 0 | 0 |
30089 | Res dek. kaplst. IKC Beesel | 1.965.801 | 0 | 67.100 | 1.898.703 |
30090 | Res Strategische Verwervingen | 250.000 | 0 | 0 | 250.000 |
30091 | Woningbouwfonds | 479.000 | 0 | 0 | 479.000 |
SUBTOTAAL BESTEMMINGSRESERVES | 10.366.910 | 97.251 | 303.660 | 10.160.506 | |
SUBTOTAAL RESERVES | 19.907.151 | 97.251 | 703.660 | 19.300.747 | |
Rubriek C: Voorzieningen | 428.318 | ||||
Voorzieningen voor onderhoud | |||||
40001 | Gemeentelijke begraafplaatsen | 6.439 | 756 | 7.469 | -274 |
40003 | OH gemeentehuis | 219.503 | 55.620 | 92.966 | 182.157 |
40004 | OH sporthal De Schans | 429.544 | 50.760 | 77.292 | 403.012 |
40009 | OH gymzaal Beesel | 58.528 | 4.428 | 9.894 | 53.062 |
40010 | OH gymzaal Offenbeek | 90.198 | 8.100 | 20.529 | 77.769 |
40005 | OH brandweergarage | 33.065 | 3.780 | 17.240 | 19.605 |
40007 | OH gemeenteloods | 40.872 | 19.656 | 45.376 | 15.152 |
40008 | OH gebouwtje milieupark | 3.496 | 940 | 868 | 3.568 |
40013 | OH gemeenschapshuis De schakel | 464.549 | 32.400 | 87.288 | 409.661 |
40014 | OH buitensportaccommodaties | 38.873 | 12.500 | 0 | 51.373 |
40017 | OH wegen | 0 | 0 | 0 | 0 |
40019 | OH molen de Grauwe Beer | 35.585 | 12.096 | 11.438 | 36.243 |
40020 | OH Vleermuistoren | 1.835 | 216 | 110 | 1.941 |
Egalisatievoorzieningen | |||||
42011 | Afvalstoffenheffing | 201.828 | 0 | 181.774 | 20.054 |
42012 | Rioolrecht | 2.406.344 | 0 | 107.372 | 2.298.972 |
Diversen | |||||
41001 | Pensioenen wethouders | 1.985.823 | 74.214 | 115.000 | 1.945.037 |
41003 | Voorz. voormalig personeel en bestuurder | 0 | 0 | 0 | 0 |
41005 | Voorz. Verlof | 195.840 | 0 | 0 | 195.840 |
41006 | Voorz. Regeling Vervroegde Uittreding (RVU) | 37.200 | 0 | 0 | 37.200 |
SUBTOTAAL VOORZIENINGEN | 6.249.522 | 275.466 | 774.616 | 5.750.372 | |
TOTAAL RESERVES EN VOORZIENINGEN | 26.156.674 | 372.717 | 1.478.276 | 25.051.119 | |
